Apšvietimo paslaugos

Apšvietimo auditas

Nepriklausomas apšvietimo energetinis auditas

Apšvietimo energetinis auditas tai pastato energetinio apšvietimo sunaudojimo studija, tyrimas, įvertinimas. Atestuotas energetikos auditorius apsilanko jūsų įmonės patalpose ir identifikuoja visas dabartines apšvietimo energijos sąnaudas, apklausia vadovus, kad nustatytų sritis kuriose reikia pagerinti apšvietimą ir parengia oficialų planą, kaip sumažinti apšvietimo energiją ir priežiūros sąnaudas.

Daugiau
Apšvietimo sistemos

Apšvietimo sistemos įvertinimas – diagnozė

Apšvietimo sistemos efektyvumo įvertinimas-Apšvietimo sistemos diagnozė
Norite savo verslą padaryti efektyvesniu, pradėkite nuo apšvietimo įvertinimo ataskaitos. Susisiekite su mumis ir kartu įvertinsime kaip galime sutaupyti sumažinti apšvietimo išlaidas, pakelti darbo našumą, ar efektyviai modernizuoti esamą apšvietimą.

Daugiau
Apšvietimo projektavimas

Apšvietimo projektavimas LED parinkimas

Projektuojant naują apšvietimo sistemą ar renovuojant esamą reikalingas apšvietimo projektavimas. Mes specializuojamės pramoniniame apšvietime. Verslo įmonių projektavimas šiek tiek skiriasi nuo įprasto projektavimo. Šioje srityje projektuojant labiau atsižvelgiama į įmonės vykdomą veiklą ir techninius reikalavimus apšvietimui:

Daugiau
Šviestuvų gamyba

LED Šviestuvų gamyba ir tiekimas – LED gamyba

Šviestuvų gamyba. Kurdami LED šviestuvus mes bendradarbiaujame su inžinierinėmis kompanijomis, geriausiais LED technologijų komponentų gamintojais ir nepriklausomomis testavimo įmonėmis. Tokiu būdu patikiname, kad gausite pažangius apšvietimo sprendimus auginančius jūsų verslo efektyvumą kasdien.

Daugiau

Apšvietimo sistemos modernizavimas, finansavimas

Apšvietimo sistemos modernizavimas, finansavimo paslauga. LED modernizavimo finansavimas.Modernizuokite seną apšvietimo sistemą su naujos kartos LED šviestuvais neišleisdami papildomai pinigų. Kas yra ESCO paslauga (Energy Service Company)  tai energetinių paslaugų įmonė kuri siūlo sprendimus kaip sumažinti energijos išlaidas neinvestuojant arba dalinai investuojant savo pinigus.

Daugiau
Šviestuvų montavimo paslauga

LED technologijos šviestuvų montavimo paslauga

Šiuolaikinių LED technologijų šviestuvų montavimas šiek tiek skiriasi nuo seno tipo metalo halogenų ar liuminescencinių ar aukšto slėgio šviestuvų. Atsiradus naujoms technologijoms atsirado ir labiau specializuoti šviestuvai kurie geriau atitinka specialius įmonės poreikius ar tai būtu aukštos patalpos ar agresyvi darbo aplinka kiekvienam yra kitas sprendimas.

Daugiau

Skambinti