Karjera

Darbo pasiūlymai

Projekto vadovas (-Ė)

UAB “Šviesos gamyba” – tai inovatyvių šviestuvų įmonė, atstovaujanti prekinį ženklą Diolight. Atliekame apšvietimo auditą, vertiname įmonės apšvietimo sistemą; projektuojame LED apšvietimo sistemas, gaminame šviestuvus ir montuojame. Teikiame apšvietimo sistemos modernizavimo ir finansavimo paslaugas. Savo kasdiene veikla prisidedame prie atsakingo vartojimo ir energetinio tvarumo. Klientai mus vertina už kokybišką produkciją, mažinančią kaštus apšvietimui.

Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje https://diolight.lt/

Stipriname komandą ir kviečiame prisijungti šioms pareigoms:

Projekto vadovas (-Ė)

Mūsų pasiūlymas Jums:

Karjeros perspektyva stabilioje, finansiškai sėkmingoje įmonėje, įdomūs projektai šiuolaikiškoje verslo srityje, patogios darbo priemonės, profesionalūs ir visada pasiruošę padėti kolegos bei vadovai. Žadame galimybę nuolat gilinti savo žinias, lankstumą planuojant darbo dieną. Esame atviri naujoms idėjoms ir gerbiame kiekvieną. Siūlome sutartį metams su puikia perspektyva ilgalaikiam bendradarbiavimui. Užtikrinsime sąžiningą atlyginimą ir motyvuojančius priedus už pasiektus rezultatus, pagarbą Jums bei Jūsų poreikiams.

Susipažinkime – siųskite savo gyvenimo aprašymą. Užtikrinsime Jūsų duomenų saugumą.

Būsimos pareigos ir atsakomybės

Pagrindinė Jūsų užduotis šiame darbe – kokybiškai vadovauti projekto grupei, kuriančiai produkto maketus ir prototipus bei sėkmingai įgyvendinti neturintį analogų Lietuvoje projektą. Stebėsite, kontroliuosite projekto įgyvendinimo eigą, terminus. Informuosite projekto administratorių apie projekto plane įvykusius arba numatomus veiklos įgyvendinimo nukrypimus, jei dėl jų keistųsi projekto apimtis, projekto išlaidos, pratęsiamas projekto įgyvendinimo laikotarpis ar kitaip keistųsi projektas bei projekto sutartyje nustatyti projekto vykdytojo įsipareigojimai. Rengsite numatomų tolimesnių veiksmų planą ir kontroliuosite jo vykdymą.

Tikimės, kad tapsite pilnaverčiu augančios komandos nariu ir tiesiogiai prisidėsite prie verslo plėtros. Plačiau apie projekto privalumus susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad puikiai išmanote projektų valdymo teoriją ir praktiką; gebate dirbti komandoje ir deleguoti užduotis bei kontroliuoti projekto eigą, esate raštingas, galėsite diegti ir naudoti efektyvius projekto valdymo įrankius, o anglų kalbos žinios pravers nagrinėjant techninę informaciją. Fizikos srities išsilavinimą ir projektų valdymo patirtį apšvietimo srityje vertintume kaip privalumą.

Neabejokite ir pabandykite, siųskite savo C.V. dabar info@diolight.lt. Galbūt tai – pasiūlymas, kuris labiausiai yra vertas Jūsų dėmesio.

Klausimai kandidatams prieš siunčiant cv:

  1. Ar turite projektų valdymo patirties?
  2. Kodėl norėtumėte dirbti šį darbą?
  3. Nurodykite pageidaujamą atlyginimo dydį

Skambinti