LED Šviestuvų gamyba ir tiekimas – LED gamyba

LED Šviestuvų gamyba ir tiekimas – LED gamyba.

 

Kurdami LED šviestuvus mes bendradarbiaujame su inžinierinėmis kompanijomis, geriausiais LED technologijų komponentų gamintojais ir nepriklausomomis testavimo įmonėmis.  Tokiu būdu patikiname, kad gausite pažangius apšvietimo sprendimus auginančius jūsų verslo efektyvumą kasdien.

Kaip nepriklausomi kūrėjai mes galime lanksčiai pasirinkti tik efektyviausius atskirus komponentus  užtikrinančius ilgaamžiškumą ir kokybišką šviesą. Štai keletas technologinių sprendimų kuriais pasižymi mūsų šviestuvai.

Šviesos diodas (angl. LED; Light – emitting diode) šviestuvuose klientams siūlome  Samsung vidutinės galios LED paketą, kuris yra ateinančios kartos ir pasižymi didžiausiu šios pramonės šakos  efektyvumu 220 liumenų už vatą.

Samsung“ sugebėjo pasiekti savo pramonėje svarbiausią efektyvumą (@ 65mA, 5000K, CRI 80+), įdiegdama pažangų „flip-chip“ paketo dizainą ir moderniausią fosforo technologiją. Šviesos diodas „flip-chip“ dizainas naudoja labai atspindinčią sluoksnių formavimo technologiją, kad padidintų šviesos efektyvumą mikroschemų lygyje. Be to, visiškai atskyrus raudonąją fosforo plėvelę nuo žaliųjų fosforų, fosforo virsmo procesas gali būti kuo mažiau trikdomas, todėl didesnis efektyvumas nei įprastose fosforo struktūrose.

SEOUL, Korea – June 16, 2017 – Samsung Electronics Co., Ltd.

Kitas svarbus komponentas tai maitinimo šaltinis nuo jo priklauso šviestuvo tarnavimo laikas šviestuvo valdymo galimybės. Šiuo metu naudojame OSRAM ir Helvar firmos maitinimo šaltinius, jie skirti profesionaliam ir ilgalaikiam naudojimui.

Helvar pristato pirmos klasės projektavimo technologija, gamintojas gali užtikrinti didesnį maitinimo šaltinių efektyvumą – nuo 0,93 iki 0,96. Optimalaus dizaino ir komponentų dėka klientams suteikia nepriekaištingą eksploatavimo laiką – iki 100 000 valandų. Keletas funkciju tokių kaip filtruojama

Adaptyvi LED apsauga nuo perkrovos, sumažina išėjimo srovę, jei aptinkama viršįtampis. Pastovus šviesos srautas (CLO), reguliuojamas iki 100 000 h (numatytas išjungimas)  

Produktai sertifikuoti CE / EAC/ ENEC                 

Taip pat naudojame ir OSRAM įmonės komponentus tokius kaip OPTOTRONIC

Maitinimo šaltinių šeimą sudaro labai efektyvūs linijinės nuolatinės srovės LED maitinimo šaltiniai kurie yra programuojami ir pritemdomi. Įrangos gamintojams leidžia sukonfigūruoti išėjimo srovę 1  mA skiriamąja geba. Maitinimo šaltiniai tiekiami su įmontuotu 0-10 V pritemdytu protokolu, kurio modeliai yra nuo 1% iki 10%. Pagalbinis išėjimas gali maitinti įvairius jutiklius ir yra optimizuotas OSRAM prijungtam apšvietimo moduliui (CLM).

Produktai sertifikuoti CE / EL / VDE-EMC / ENEC 10 / CCC / RCM

KURIAME INDIVIDUALIUS jūsų poreikiui LED šviestuvus.

Gaminiuose naudojame ir kitus patikimus sprendimus tokius kaip speciali pritaikytas platus asortimentas optikų. LED šviestuvuose siūlome optikas turinčias įvairius apšvietimo kampus.

Optika gali būti naudojama norint kontroliuoti spalvų vienodumą, tolygų apšvietimą tikslinėje vietoje ir minimalų akinimą.

Speciali optikos modulinė struktūra leidžia lęšius pritaikyti ir pagrindiniam apšvietimui ar vidaus architektūrai

Žinių ir technologijų dėka padedame įmonėms prisitaikyti prie greit besikeičiančios apšvietimo rinkos ir siūlome pažangius šviestuvus pasižyminčius efektyvumu ir kokybiška šviesa.

 

Susisiekti

Skambinti