Pramoniniai šviestuvai

Pramoniniai šviestuvai

Pramoniniai šviestuvai

Atraskite efektyvius 21a. pramoninio apšvietimo LED sprendimus savo verslui. Kuriame ir gaminame technologiškai pažangius ir efektyvius LED šviestuvus pramonei. Modernizuokite savo šviesą ir atraskite naujas galimybes su LED šviestuvais. Pramoniniai šviestuvai- tai LED šviestuvai pritaikyti verslo poreikiams. Naudojami tiek žemės ūkyje, tiek restoranuose tiek sandėliukuose ar garažuose.

LED apšvietimas

LED yra angliškos frazės “Light-emitting diode” trumpinys, yra puslaidininkinis šviesos šaltinis, skleidžiantis šviesą, kai per jį teka srovė.(sandara pritaikyta šviesai skleisti). Visi LED padrindu veikinatys šviesos šaltiniai taupo energiją ir yra skirti pakeisti šviestuvus kuriuose naudojamos kaitrinės, halogenės, liuminscencinės, metalo halogeno, aukšto slėgio natrio lempos. LED technologija leidžia taupyti energiją, nes netgi iki 95% energijos konvertuoja į šviesą. LED šviestuvai leidžia sukurti ryškesnę šviesą, naudojant mažiau energijos. Pasirinkę LED apšvietimą, sutaupysite nuo 40% iki 80% elektros energijos, priklausomai nuo pasirinkimo. Šviesos diodai tarnauja iki 100,000 ir daugiau valandų, todėl naudodami šį apšvietimą, galėsite pamiršti apie apšvietimo sistemos aptarnavimą ilgam.

LED Šviestuvai

LED švietuvą sudaro 3 pagrindiniai komponentai: LED modulis (lustų rinkinys, kuris skleidžia šviesą), maitinimo šaltinis (konvertuoja įtampą, stabilzuoja srovę) ir aušinimo radiatorius arba specialiai suprojektuotas korpusas (užtikrina aušinimą). Radiatorius (korpusas) paskirsto šilumą iš šviesos diodų ir draiverio. Kokybiškai kontroliuojama išskiriama šiluma iš LED modulių bei maitinimo šaltinio užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Be to, šviesos diodai konvertuoja elektrą į šviesą efektyviau nei kiti šviesos šaltiniai, todėl, kad pakeistumėte 400W metalo halogeno švietuvą, pakanka 150W- 90W LED šviestuvo.

LED pramonei

Šviesos diodai yra efektyvesni nei dauguma kitų šviesos šaltinių, nes jie paprastai sunaudoja mažiau energijos tam pačiam rezultatui pasiekti. Be to, jie neturi pavojingų medžiagų savo sudėtyje, tokių kaip toksiškas gyvsidabris. Taip pat šviesos diodų tarnavimo laikas yra ilgesnis, todėl sumažėja išmetamų lempų kiekis, be to LED šviestuvai pilnai perdirbami ir jų komponentai nėra toksiški aplinkai

Skambinti