Apšvietimo projektavimas, individualūs apšvietimo sprendimai

Apšvietimo projektavimas. Individualus LED šviestuvų vystymas.

 

Jeigu jūs nerandate rinkoje reikiamo LED šviestuvo kreipkitės į mus. Visi jūsų poreikiai bus išversti į teisingą specifikaciją.

Šviestuvai gali būti kuriami pagal paskutines rinkos technologijas. Visi elektronikos, mechanikos ir optikos komponentai bus sukurti ar pasirinkti, kad taptu labiausiai efektyviais šviestuvo sprendimais ir draugiškais aplinkai. Ne vien techninė specifikacija yra svarbi, bet ir išorinis šviestuvo korpuso dizainas kuris svarbus estetiškai ar technologiškai ir tai gali prailginti šviestuvo tarnavimo laiką.

Elektroninis dizainas tampa vis svarbesnis apšvietimo pramonei nes sparčiai didėja naujų šviestuvų galimybės ir reikalavimai. Mūsų tyrimų ir vystymo komanda kartu su partneriniais kuria pažangius elektronikos sprendimus su naujais ir patikimais komponentais rinkoje. Mes parengsime reikiamą PCB plokštę pagal jūsų techninius parametrus.

Tinkamas elektroninis dizainas gali pakelti jūsų šviestuvą į aukštesnį lygį ir užtikrinti ilgą tarnavimo laiką.

Apšvietimo valdymas. Šiuolaikiniai LED šviestuvai be valdymo sistemos galimybių yra nebaigtas produktas. Mes turime patirties ir sprendimų galinčių sukurti pridėtinės vertės jūsų apšvietimui. Mes tiekiame pritaikomas valdymo sistemas tinkančias daugumos rinkoje esančių apšvietimo protokolų.

Patogi apšvietimo valdymo vartotojo sąsaja užtikrins naują apšvietimo patirtį.

Jeigu jums reikia nedidelio kiekio arba didelės serijos gaminių tai mes lanksčiai prisitaikysime prie jūsų.

Jeigu nerandate šviestuvų biurui, ofisui, sandėliui, gamybai, ar kitai komerciniai sričiai kreipkitės į mus ir pasitarsime kaip mes galime jums padėti. Kursime jums reikalingą šviestuvą kuris atitiks jūsų užduotį ir nustatytą biudžetą.

 

Susisiekite dabar ir mes patarsime nuo ko pradėti.

 

Šviestuvai

pramoninis apšvietimas

Dalintis:

Skambinti