Lauko šviestuvai, lauko apšvietimas, led lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai – lauko apšvietimas. Komfortas, saugumas, valdymas, ilgaamžiškumas.

 

Lauko, teritorijų ir sporto aikštynų apšvietimas. Modernios lauko apšvietimo technologijos suteikia daugiau šviesos tamsiu paros metu. Išoriniai LED lauko šviestuvai turi būti surinkti iš patikimų komponentų atsparių lauko sąlygoms skirtingiems metų laikams. Kuriant lauko apšvietimo erdvę būtina atsižvelgti į aplinką į pastatų architektūrą jų išdėstymą, nes vienaip atrodo dieną kitaip naktį. Svarbu įvertinti apšvietimo paskirtį ar tai teritorijos, ar architektūrinis apšvietimas.

Teritorijų apšvietimui siūlome kokybiškus atsparius įvairioms lauko sąlygoms prožektorius, kurie dėl savo techninių ir optikos savybių ir didesne galios tinka ekstremaliems aukščiams, sporto paskirties pastatams, ar kitoms išorinėms didelėms architektūrinėms konstrukcijoms.

Gatvių apšvietimas padidina saugumą keliuose, o sumažina elektros sąskaitą.

Gatvės apšvietimo tipų tokia daugybė: parkų, pagrindinių gatvių, bulvarų, dviračių takų, takelių tunelių, sankryžų. Kiekvienam reikia individualaus efektyvaus ir funkcionalaus sprendimo. Ar gyvenamųjų zonų šviestuvai, kurie pasižymi aukšta apšvietimo kokybe didžiuliu energijos taupymu ir individualiomis valdymo galimybėmis.  Geras apšvietimas padidina saugumą, sumažina avaringumą. Šviestuvai gali būti skirtingų spalvos ritmo priklausomai nuo pobūdžio.

Gatvės šviestuvai gaminami iš patvarių ir patikrintų medžiagų su aukštu IP ir IK ir svarbu šilumos atidavimu.

Visi lauko šviestuvai gali būti valdomi ir taip dar labiau pritaikomas apšvietimas konkretiems poreikiams prailgina LED šviestuvo diodų tarnavimo laiką ir sutaupo energijos.  Galima reguliuoti šviesos kiekį pagal konkrečius poreikius.

 

Norite sužinoti daugiau susisiekite dabar.

 

Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai

Dalintis:

Skambinti