Parkingų apšvietimas

Parkingų apšvietimas, automobilių stovėjimo aikštelių apšvietimas.

 

Daugiau šviesos lankytojams, bet mažiau elektros sąnaudų administratoriams. Stovėjimo aikštelių apšvietimas būtinas užtikrinti sklandų parkavimą atvykstant ir išvykstant, aiškumą pėstiesiems visas 24/7. Apšvietimas gali padėti geriau išnaudoti visą patalpos plotą

Efektyvus apšvietimo atnaujinimas senų daugiaaukščių stovėjimo aikštelėse

Dėl nuolatinio šviesos darbo laiko svarbu parinkti efektyvius LED šviestuvus kurie būtu efektyvus.

Šiuo metu dažniausiai sutinkamos fluorescencines lempų apšvietimas kuris teikia silpną šviesą, skleidžia prastą, niūrų apšvietimą yra linkęs mirgėti ir reikalaujantį dažnos priežiūros, o visa tai erzina lankytojus ir yra brangu.

Šiuolaikinių technologijų šviestuvai pasižymi šviesos tolygumų, minimalia priežiūra, aukštu energetiniu efektyvumu iki 175 lm/W kas leidžia  sutaupyti iki 85 % energijos.

Ilgas tarnavimo laikas nepaisant atšiaurių aplinkos sąlygų

Mes siūlome savo gamybos šviestuvus kurie garantuos saugų apšvietimą drėgnomis sąlygomis (IP65)visą garantinį 5 m laikotarpį.

Apšvietimo valdymas ir dar didesnis energetinis efektyvumas

Apšvietimo valdymas padeda sutaupyti iki 70–80% energijos, lyginant su rankiniu būdu valdomu apšvietimuir prailgina šviestuvų gyvavimo amžių.

Apšvietimo valdymas pagal poreikį gali pritemdyti apšvietimą nenaudojamoje zonoje paliekant saugų budėjimo apšvietimą, ar apšviesti pėsčiųjų zonas einant pėstiesiems.

Efektyvų ir energiją taupantį automobilių stovėjimo aikštelės apšvietimą galima turėti naudojant aukštos kokybės ilgaamžius šviestuvus su valdymo funkcijomis.

 

Paskambinkite ir mes patarsime koks apšvietimas tinkamas jūsų automobilių stovėjimo aikštelei.

 

Parkingų šviestuvai

Dalintis:

Skambinti