Parduotuvių apšvietimas – prekybos centrų apšvietimas

Parduotuvių apšvietimas – prekybos centrų apšvietimas.

 

Šviesa kuri parduoda. Naujos kartos LED apšvietimas prekybos centrams.  Dabartinės rinkos sąlygomis kai vyksta kova dėl kiekvieno kliento dėmesio, prekybininkai siekia ištobulinti klientų įtraukimą ir patobulinti apsipirkimo patirtį. Nauja LED apšvietimo sistema ne tik suteiks daugiau šviesos ir efektyvumo padės atkreipti klientų dėmesį į produktus lentynoje, bet ir sutaupyti pinigų.

LED šviestuvai atitinka visus mažmeninės prekybos tinklų poreikius ir juos pranoksta.

Geras LED apšvietimas tai ne tik vizualinis komfortas. Tinkamai suprojektuoti apšvietimo sprendimai kurie kontroliuoja apšvietimą. Inovatyvi optika kuri sufokusuoja šviesą, padeda stiprinti prekės ženklo pažadus vartotojo galvoje. Tinkamai parinktas šviesos srautas gali pritraukti klientų srautą į parduotuvę ir paveikti pirkėjų nuotaiką bei atkreipti dėmesį į pasiūlymus. Šviesa padeda atskleisti produktų patrauklumą ir didesnį susidomėjimą kas prisideda prie geresnių pardavimų.

Gero LED šviestuvo kokybės garantas tai kokybiški diodai, patikimi maitinimo šaltiniai, , kokybiška optika ir šviestuvo dizainas. Šiuolaikiniai optikos sprendimai padeda pasiekti efektyvų  akcentinį ir kontrastinį apšvietimą. Gera optika padeda išvengti spalvų išsiliejimo ir išlaiko šviesą tolygią, be pašalinių atspindžio. LED šviestuvai ne tik pagerina vaizdinę išvaizdą, bet ir sumažina elektros išlaidas ypač kai apšvietimas yra vienas svarbiausių prekybos centrų elementų.

Perėjimas nuo senų prie naujos kartos LED šviestuvų jūsų verslui leis dar labiau sutaupyti, reguliuodami šviesą ten kur jos reikia labiausiai su skirtingais kokybiškai šviestuvais ir jų optikos sprendimais. Mūsų šviestuvai padės išsiskirti iš konkurentų.

LED apšvietimas suteiks galimybę paryškinti skirtingas prekių zonas.

Parduodant madingus rūbus, kosmetiką ar maisto produktus labai svarbu pasirinkti apšvietimą kuris neiškraipytų spalvų, nekenktu produktų matomumui. Prastai apšviestos apelsinų sultys gali atrodyti nuobodžiai ir tai gali smarkiai paveikti prekybos centro pardavimus. Kuo geresnis spalvos atkūrimo indeksas CRI tuo yra patrauklesnis klientų pasirinkimui.

Mes turime LED sprendimų konkrečiam jūsų įmonės poreikiui.

 

Susisiekite dabar ir mes patarsime kaip galima apšviesti jūsų prekybos verslą. 

 

Biuro šviestuvai

Parduotuvių apšvietimas

Dalintis:

Skambinti